Zakład Kamieniarski PROKAM
z Krakowa od 1991 roku
603 164 935

prokam@poczta.fm

ul. Reduta 1

31-241 KRAKÓW

Z pokolenia
na pokolenie

Świadczymy usługi kamieniarskie od ponad 30 lat

603 164 935

prokam@poczta.fm
Firma kamieniarska PROKAM powstała w 1991 i istnieje nieprzerwanie aż do dzisiaj
w Krakowie.

Tak długi okres działalność na rynku zapewniały nam przede wszystkim dwie rzeczy – jakość realizowanych prac i podejście do klienta.

Kamieniarstwo, którym się zajmujemy, jest rzemiosłem z długą tradycją.
Świadczymy usługi kamieniarskie od ponad 30 lat. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w tym czasie, wykorzystujemy, aby tworzyć jeszcze doskonalsze, dokładniejsze i bardziej eleganckie wyroby kamieniarskie dla naszych klientów. Pozwala nam ono również lepiej rozumieć ich potrzeby i oczekiwania, co przekłada się na wysoki poziom obsługi i przyjazne warunki współpracy.


W ciągu ostatnich dwóch stuleci zmianie uległy technologie stosowane do obróbki kamienia, co znacznie przyspieszyło proces wytwarzania wyrobów. Doprowadziło to do umasowienia i zmechanizowania produkcji, ale również często obniżenia jakości wyrobów.


Aby wydobyć z bloku kamienia kryjące się w nim piękno, trzeba bowiem posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności. Potrafią to tylko rzemieślnicy stale obcujący z tym materiałem, znający jego możliwości i ograniczenia. A my właśnie do takich należymy. W swojej pracy łączymy nowoczesne rozwiązania z klasycznymi metodami, w efekcie uzyskując wyjątkowe wyroby.


Znamy dobrze właściwości poszczególnych rodzajów kamienia i wiemy jak ich używać, aby osiągać konkretne rezultaty. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej realizować wizje naszych klientów i oferować im najlepsze rozwiązania. Mogą oni liczyć na kompleksowy zestaw usług z naszej strony, który poza wykonaniem doskonałych schodów i elewacji kamiennych, obejmuje również profesjonale doradztwo w wyborze materiałów oraz fachowy montaż gotowych wyrobów.

nagrobki, grobowce, prokam, schody

Pytania, porady

kamieniarstwo budowlane, nagrobki, grobowce, schody, balstrady, kominki, tralki, prokam, kraków

W kontakcie

kamieniarstwo budowlane, nagrobki, grobowce, schody, balstrady, kominki, tralki, prokam, kraków
Chętnie podejmujemy się wykonania wszelkich nietypowych zamówień, uwzględniając indywidualne wymagania i gust klienta
Świadczymy usługi kamieniarskie
od ponad 30 lat.

Kontakt

Online